Grawerowanie Laserem

Bestgraw to spółka, która na rynku działa od przeszło 15 lat. Lata doświadczenia sprawiają, że usługi grawerowania w wykonaniu firmy są bardzo dokładne i precyzyjne. Grono doświadczonych pracowników robi wszystko, aby odbiorca usługi był naprawdę zadowolony. Grawerowanie laserem jest możliwe na aluminium, stali, na tworzywach sztucznych oraz na szkle, skórze i sklejce. Zakres prac grawerskich jest naprawdę szeroki.

Oferujemy tabliczki grawerowane, zarówno w ilości hurtowej, jak i na sztuki. Dostępne są także tabliczki opisowe przeznaczone na sterownicze szafy. Produkty te wykonujemy ze stali kwasoodpornej, aluminium anodowanego i laminatów grawerskich. Bestgraw wykonuje także znakowanie maszyn i innych produktów.

Firma jest w posiadaniu parku maszyn, który pozwala na szeroki zakres prac. Urządzenie Galvo CO2 umożliwia Grawerowanie na praktycznie dowolnym przedmiocie. Lasery fibrowe umożliwiają znakowanie maszyn, narzędzi, tabletów, komputerów, telefonów, biżuterii i wielu innych przedmiotów.


Przejdź na stronę: https://bestgraw.pl


Tytuł: Grawerowanie Laserem
URL: https://bestgraw.pl
Dodano: 29 lipca 2020
Wyświetleń: 1436
Słowa kluczowe: Grawerowanie, Grawerowanie Laserem, Tabliczki Grawerowane, Tabliczki Opisowe, Znakowanie
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *