Książka Raportów

Prowadzenie biznesu w branży medycznej wymaga dokładnego katalogowania działań i ordynowanych leków. Poza ewidencją elektroniczną, zgodnie z regulacjami prawa i zasadami NFZ lub MZ, wymagane są archiwa w wersji papierowej, do których produkujemy świetnej jakości druki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na druki medyczne, zgodne ze standardami MZ. Dostępne w naszym sklepie formularze, odznaczają się permanentnym i ostrym drukiem, wykonanym na dobrej jakości papierze. Posiadamy w ofercie także formularz „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne rubryki na dane osobiste, typ schorzenia i również przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie stosowanym prawem. Także historia choroby, zawarta na dostępnym w naszym sklepie  formularzu, będzie przejrzysta, trwała i prosta do skatalogowania.

Oferujemy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka składa się ze 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie archiwizacji medycznej gabinetów pielęgniarskich oraz szpitali polecamy recepty personalizowane z wydrukowanym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Książka Raportów
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 21 marca 2021
Wyświetleń: 707
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *