Mały Portfel Męski

Sklep Koruma to obszar w którym sąwysokiej gatunku akcesoria, które mają za zadanie unieść poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym miejscu zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który obok funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle wytwornym i konwencjonalnymwyglądem. W ofercie znajdziesz również portfel damski skórzany, który jest w odmiennych rozmiarachi barwach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, zrobione są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego ochrona RFID jest tak istotna? mnogość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Rabusie tylko czekają na sposobność rabunku, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieetyczne persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma efektywnie blokują.

W asortymencie sklepu jest, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieuniemożliwiają przejęcie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają możliwości bezprzewodowego otwarcia samochodu. kolejnym atutem etui, jest perfekcyjne wykonanie z wysokiej gatunku materiału.

Bestsellerem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest materiałem ekranizującym. Klatka zabezpiecza przed przejęciem sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Gadżet ten, jest też wytwornym częścią aranżacji domu.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Mały Portfel Męski
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 21 czerwca 2022
Wyświetleń: 26611
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *