Membrana Samoprzylepna

Hydroizolacja stanowi najlepszą ochronę dla wielu konstrukcji przed procesem stopniowego przenikania wody, która może spowodować duże szkody. Nasza firma doskonali się w konstruowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które będę służyły Państwu długie lata.

Hydroizolacja dedykowana przez firmę ExTrading wykazuje dużą trwałość nawet w bardzo trudnych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia najwyższe wymagania. Jest przyjazna dla środowiska naturalnego, przez co określana jest jako rozwiązanie w pełni ekologiczne. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to niezwykle ważny element każdej budowli. Od niego zależy bezpieczeństwo użytkowania każdego typu budynku.

EPDM to inaczej kauczuk syntetyczny. Posiada szereg cennych zalet, takich jak: bardzo duża odporność na promieniowanie UV, ozon i zachowanie giętkości i elastyczności w bardzo niskich temperaturach. Oferowany przez nas EPDM zawiera membranę samoprzylepną, która nie zesztywnieje wraz z upływem czasu.    

W naszej ofercie polecamy membrany wodochronne wykonane z kauczuku. Stanowią najlepszą ochronę dla pokryć dachowych, balkonowych i tarasowych. Można je zamontować mechanicznie lub też przykleić do podłoża. Bardzo użyteczna w procesie montażu jest także taśma dekarska. Jest ona najwygodniejszym sposobem na złączenie trudnych miejsc w pokryciu dachowym.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrana Samoprzylepna
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 22 sierpnia 2021
Wyświetleń: 846
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *