Teatr Komedii

Nasza agencja artystyczna to grupa pasjonatów, którzy pełni są kreatywności, zapału i chęci pracy na rzecz ludzi pasjonujących się wydarzeniami artystycznymi. Cechuje nas entuzjastyczne nastawienie do podejmowania kolejnych wyzwań, na które składa się organizowanie koncertów, spektakli teatralnych, musicali jak na przykład kultowego musicalu Metro, który zyskał wielki rozgłos w naszym kraju. Zależy nam na tym, aby nasi widzowie byli zadowoleni, z chęcią uczestniczyli w serii różnych wydarzeń kulturalnych. Od Państwa zależy organizowany przez nas harmonogram spotkań artystów z publicznością. Jesteśmy elastyczni, chętnie rozmawiamy z Wami, mające związek ze zorganizowaniem przyszłych wydarzeń.

Założeniem, które towarzyszy nam od początku naszej działalności jest Państwa zadowolenie. Chcemy dawać naszej publiczności wszystko, co najlepsze w dziedzinie sztuki. Współpracujemy z różnymi artystami i agencjami artystycznymi, jak chociażby Studio Buffo. Efektem tej współpracy jest realizacja musicalu Metro na terenie całej Polski. Ten musical od 1991 roku wciąż wystawiany jest na deskach różnych teatrów i placówek kultury.

koncerty, teatr komedii, przedstawienia teatralne i wiele rozmaitych wydarzeń, które umilą Państwu wolny czas, to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy na rzecz tylko najlepszych wydarzeń kulturalnych, które są tym dla ducha i umysłu, czym żywność i woda dla ciała.


Przejdź na stronę: https://www.edmaart.pl/


Tytuł: Teatr Komedii
URL: https://www.edmaart.pl/
Dodano: 7 grudnia 2021
Wyświetleń: 1212
Słowa kluczowe: Agencja Artystyczna, Koncert, Musical Metro, Organizacja Koncertów, Teatr Komedii
Kategorie: Rozrywka

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *