Uroda

ALOES - w trosce o zdrowie i urodę

Ta znana od pokoleń niezwykła roślina jest bogatym źródłem wielu odżywczych substancji. Wypełnione delikatnym miąższem liście to sprawdzony środek na liczne dolegliwości, dlatego warto zaopatrzyć się w wyroby zawierające wyciąg z ALOESu … a także jego żywy okaz w doniczce.

ALOES - działanie zdrowotne

Wyciąg z Aloe Vera to ceniony środek wspomagający gojenie ran, a także wykazujący silne właściwości antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne. Z tego względu jest nieocenioną pomocą podczas leczenia oparzeń słonecznych, drobnych otarć, ukąszeń przez owady, a także alergicznych podrażnień skóry. 

Ponadto suplementy diety wzbogacone o wyciąg z ALOESu mają zbawienny wpływ na przemianę materii, normalizują pH żołądka oraz poprawiają perystaltykę jelit.

ALOES - naturalne kosmetyki

Kremy i balsamy zawierające wyciąg z ALOESu pozwalają zachować młodzieńczy blask idealnie odżywionej cery. Mycie twarzy roślinną emulsją wywołuje uczucie odświeżenia i delikatnego napięcia skóry. Ponadto ALOES świetnie wpływa na kondycję włosów, a także dostarcza witamin dla łamliwych paznokci.


Przejdź na stronę: https://pasja-zdrowia.pl/


Tytuł: Uroda
URL: https://pasja-zdrowia.pl/
Dodano: 21 grudnia 2021
Wyświetleń: 5955
Słowa kluczowe: Aloes, Suplementy Diety, Uroda, Witaminy, Zdrowie
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *